Bek Mühendislik Hakkında

Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde 2000 yılından beri hizmet vermekte olan Bek Mühendislik, evlerinize konforu sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşterilerimiz ile birebir iletişim halinde olarak sorunlarınızı analiz edip ısıtma soğutma sistemlerimiz ile çözümler geliştiren Bek Mühendislik kaliteli ve işinin arkasında olan bir vizyon ile teknik servis ve sıfırdan montaj hizmeti vermektedir.

Bugün, ısıtma ve soğutma sektöründe olan 200.000 bağımsız mekana dönüşüm hizmeti vermiş bulunmaktayız.

“Türkiye’nin Doğalgazda En Güvenilir Firması”

Vizyon

İstanbul’da Isıtma soğutma sektörünün lideri olarak hizmet vermekte olan Bek Mühendislik hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklılığı ve en fazla ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz .

Misyon

Bek Mühendislik olarak genç ve yenilikçi kadromuz ile Türkiye’nin yükselen inovasyon’a katkıda bulunmak, hizmet verdiğimiz alanda kendimizi geliştirmek ülkemize daha uygun hizmet sağlama amacı ile çalışmalar yapmaktayız.

Diğer Mağazalarımız

Sizin için ne yapabiliriz ?

7/24 Çevrimiçi Destek

Ürün siparişinizi yanlış verme durumu, teslimat hatası, sorularınız ve teknik servis gibi gereksinimler için sitemizde bulunan canlı destek hattımızı veya Whatsapp butonunu kullanarak müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşıp mesajınızı iletebilirsiniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İgdaş Yetkili Firma Güveni

Neden igdaş yetkili kişilerden alışveriş yapmalısınız; Hak talep edebilirsiniz, şikayette bulunabilirsiniz ve güvenle alışveriş yapıp montaj yaptırabilirsiniz. Çünkü Bek Mühendislik olarak yıllardır İgdaş’ın onaylı firmalarından biriyiz.

Neden igdaş yetkisi olmayan kişiler; İgdaş yetkisi olmayan sıradan seyyar tesisatçı ve kombi satan mağaza ve kişilerden alışveriş yapmamaya özen gösterin, çünkü herhangi bir hak arama fatura kesme durumu olmaksızın mağdur durumda kalabilirsiniz. Aradığınızda iş yaptırdığınız kişiyi tekrardan bulamayabilirsiniz.

Montaj Desteği Kombinizin Montajını Biz Yapalım !

Şuan sadece İstanbul şehrinde desteğini verdiğimiz kombi montaj ve garantisi bitmiş olan kombinizin, tesisatınızın arıza işlemlerine bakmaktayız. İster canlı destek ister Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşıp destek alabilirsiniz.

Ücretsiz İade Garantisi

Ürün gönderimi sağlandıktan ve sizlere ulaştıktan sonra montaj işlemi, garanti süreci başlangıcı yapılmadı ise gönderim sağlayabilirsiniz fakat ürün montajı ve garanti süreci gibi işlemler bittikten sonra ürün tekrardan kutulanıp sıfır gibi satılamayacağı için ürün iadesi kabul etmemekteyiz.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Doğalgaz tesisatı konusunda uzmanlar. Kombi tesisatımı profesyonel şekilde değiştirdiler.

tesisat konusunda harikalar. kombileri çok kaliteli. kombi değişimini hızlıca yaptılar. kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Evimize uygun kombiyi uygun fiyatlarla aldık. İlk andan beri ilgili bir satıcı. Gönül rahatlığı ile gidip evinize en uygun kombiyi alabilirsiniz.

Harika hizmet aldım. Emin Bey’e teşekkür ederim. Uygun fiyatlarla hızlı hizmet veriyorlar.

Sözleşmeler

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1.TARAFLAR
İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.
A.‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır)
B.‘SATICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır)
AD- SOYAD: Emin Solak
ADRES: Turgut Reis mah. Adem Yavuz Cd. no:34, 34235 Esenler/İstanbul

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

GENEL:
1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

ÖDEME VE TESLİMAT

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbank’dan online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Mesaj Gönder
Whatsapp Destek Hattı
Hakkımızda sitesinden yazıyorum.